TJ Sokol Raková - TJ Sokol Malesice 2:7

Do Rakové jsme se těšili, ať už kvůli krásnému hřišti, soupeři, který chce hrát fotbal, tak i kvůli našemu bývalému spoluhráči Honzovi Mrvkovi.

Zápas začal a než jsme se stihli rozkoukat, po nedorozumění v zadních řadách během první minuty, jsme prohrávali 1:0. My se ale nezalekli a začali hrát naši hru. V 19.minutě jsme po centru, který si golman domácích sbíral ze vzduchu a míč mu vypadl, vyrovnali zásluhou Karla Schleise na 1:1. Ve 30.minutě už jsme šli do vedení a to když Alex Boguševskij po rychlém úniku krásně obstřelil golmana. 1:2 Do konce poločasu nám to však nestačilo a tak ve 42.minutě po vybojovaném míči a rychlém protiútoku zvyšoval Honza Havelka už na 1:3.

Po změně stran jsme na nic nečekali a po centru z levé strany zavěsil náš kapitán Milan Legát a ukázal nám tak že to umí i mimo penaltový puntík. 1:4 O minutu později jsme po nedohodě před malým vápnem soupeři věnovali snížení na 2:4, ovšem hned minutu na to jsme si zásluhou Máry Nachtmanna vzali tříbrankový náskok zpět. 2:5 V 71.minutě našel krásným pasem Jirka Zeman Karla Schleise a ten po kličce golmanovi zvýšil na 2:6. Poslední branka v 88.minutě padla opět po rychlé akci na jejímž konci předložil výborně hrající Tomáš Gita před prázdnou branku Karlovi Schleisovi a dopřál mu tak hattrick. 2:7

 

 

Příští týden nás v neděli 8.5. od 16:00 čekají Příkosice, se kterými zápasy dost bolí. My se ale budeme chtít dále držet naší hry a zvítězit.
MALESICE LET’S GO!