TJ Sokol Plasy - TJ Sokol Malesice 1:3

Plasy - krásně připravené hřiště, hlasití fanoušci za klandrem a nepříjemný soupeř.

Opět se nám povedlo chytit začátek a i přes dvě šance domácích po dvou nakopnutých balonech za obranu jsme se ujali v 6.minutě vedení, kdy si Jirka Svoboda našel prodloužený míč a po rychlé otočce a uvolnění od soupeře zakončil nechytatelně. 0:1 Plasy hráli dál svoji hru a snažili se hlavně dlouhými balony za obranu nachytat naše stopery. My ale dobře odolávali i díky výbornému Derekovi Faltusovi v bráně a ve 13.minutě po centru Jirky Svobody z levé strany na Karla Schleise bylo skóre už 0:2. Vysněný start do zápasu. Ke konci poločasu se po přesném výkopu řítil na bránu Karel Schleis, ale z úhlu trefil pouze golmana domácích a tak se šlo do kabin za stavu 0:2 pro nás.

Do druhého poločasu jsme chtěli přidat hlavně důraz, který nám na rozdíl od soupeře v prvním poločase scházel. Bohužel hned ve 47.minutě soupeř snížil a na drama bylo zaděláno. Plasy to dostalo na koně a my dalších 20 minut tahali za kratší konec. Se slušnou dávkou štěstí a jistotě v podobě Dereka Faltuse v bráně jsme ale odmítli soupeři dopřát vyrovnávací gól a když po brejku v 82.minutě Jirka Svoboda připravil míč Alexi Bogusevschimu na velké vápno, šance na Csaplárovu past byla nadobro pryč. 1:3 Konec zápasu už jsme dohráli s míčem na kopačkách a vezeme si domů další ubojované a velice důležité tři body!

 

Příští neděli hostíme v 16:00 Chrást, který se na jaře rozjel do slušné formy a tak ho budeme chtít zpomalit a nepustit na naše druhé místo.
MALESICE LET’S GO!