TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Malesice 1:2 na penalty

Jelikož počasí moc nepřálo a trávníky byly podmáčené, rozhodlo vedení Touškova, že se zápas odehraje na umělé trávě v Plzni Škvrňanech.

Sestava Malesic přinesla pár změň. Na pravém beku se ukázal nováček Tomáš Václavík a sestava se z 4-4-2 změnila na 4-5-1. Od začátku to byla taková bitka uprostřed pole, nikdo nechtěl udělat chybu a ani povětrnostní podmínky tomu moc nepřidaly. Vítr nebyl až zas tak silný, ale o to větší byla zima. Každopádně se z prvního gólu radovala naše jedenáctka a to po individuální akci Honzi Kováře, který zaskočil nejistého brankáře domácích a přízemní střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Za stejného výsledku se odcházelo do kabin, i když jsme měli 2-3 vyložené šance, ale nedokázali je využít.

Druhý poločas patřil Touškovu, tlačili na obranu Malesic a jedna šance střídala druhou. Jistý Šoltýs ale držel čisté konto. Bohužel se mu to nepodařilo až do 90. minuty a domácí se po jedné akci z pravé strany radovali. Přízemní nahrávku domácí hráč poslal do břevna, ale odraz spadl přímo na hlavu domácího útočníka a stav byl opět vyrovnaný.

Do konce hry se již stav nezměnil a tak došlo k pokutovým kopům. Domácí se k nim postavili doslova amatérsky a tak si rozdílový bod odvezl náš Malesický tým. Důležité to 2 body :-)