TJ Sokol Malesice - TJ Sokol Kozolupy 1:1 (4:3 pp)

V neděli jsme za aprílového počasí hostili na domácím hřišti Sokol Kozolupy. Soupeře, který pro nás hlavně kvůli svému stylu hry, není nijak příjemným. Marodka stále trvá a tak jsme do zápasu nastupovali v podobné sestavě jako ve Vejprnicích.

Začali jsme výborně. Ihned po úvodním hvizdu jsme začali diktovat tempo zápasu a Kozolupům vnutili naši hru. Drželi jsme balon a soupeře k němu téměř nepouštěli. Vytvářeli si řadu šancí, byli nebezpeční a cítili, že máme na vrch. Po několika šancích, kdy nám chybělo štěstí v zakončení a nebo hráč na zadní tyči jsme se díky naší trpělivosti dostali ve 32.minutě do vedení. Tomáš Gita si na středu hřiště našel balon a krásným křižným pasem našel ve vápně nabíhající dvojici Legát - Schleis, z nichž druhý jmenovaný dokázal se štěstím konečně naší snahu přetavit v gól. 1:0 To nás však neuspokojilo a do soupeře jsme i nadále doslova bušili jedním útokem za druhým. I přes nespočet rohů a následných šancí, se nám ale do konce poločasu druhou branku vstřelit nepodařilo a tak jsme šli do šaten s hubeným náskokem 1:0.

Do druhého poločasu jsme měli v plánu vletět a druhým gólem soupeře zlomit. Dále jsme kombinovali, avšak naše akce končili většinou před vápnem soupeře, který celý zápas poctivě odkopával balon co nejdál svojí brance a doufal v jeden šťastný brejk, ze kterého by se prosadil. Druhé dějství bylo už o poznání bojovnější, což soupeři vyhovovalo a tak se kolem 65.minuty právě díky vyhraným soubojům začal do zápasu dostávat. V 75.minutě po jednom z nekonečna nakopnutých balonů, přišla bohužel vyrovnávací branka. Prohraný souboj, pro soupeře šťastný odraz a gól z dílny kuriozit nás stál vedení. 1:1 Po zbylých patnáct minut jsme se ještě snažili nadechnout k závěrečnému tlaku, ale soupeř svými odkopy a tvrdou hrou naše útoky většinou zvládal bránit. Během posledních pěti minut jsme při závarech před brankou soupeře ještě měli několik šancí zápas strhnout na naší stranu, ale bohužel jsme už další branku vstřelit nedokázali. 1:1

V penaltovém rozstřelu nás výborně podržel dvěma chycenými penaltami Derek Faltus a my tak i přes jednu neproměněnou penaltu Karla Schleise, jenž se podle kopu nechal inspirovat svým spoluhráčem Kepkou, bereme z tohoto souboje 2 body.

 

V sobotu 9.4.2022 se představíme od 16:30 v Touškově, kde už budeme chtít střeleckou smůlu prolomit a bodovat naplno.
MALESICE LET’S GO!