TJ Sokol Malesice - Sokol Raková 2:2 - na penalty 2:3

Čtvrtý zápas jara a my chtěli potvrdit vítěznou sérii z předchozích zápasů.

Do zápasu jsme nastoupili plní odhodlání a chutí se o body porvat. První poločas se odehráv tak nějak nahoru dolů, ale nebylo moc vážných šancí. Asi největší šance Otýsa zkončila na tyči soupeřovi branky a krásné standardní situace zase vychytal hostující golman. Bylo to hodně bojovné a opatrné. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas byl o nečem jiném, snažili jsme se hodně útočit a jedna šance střídala druhou, bohužel pokud se netrefí brána, nemůže se měnit nerozhodný stav. A bohužel udeřil hostující tým. Nakopnutý balon se dostal k hráči, kterého obrana faulovala a byl nařízený přímý kop z hranice velkého vápna. Exekutor jej kopl opravdu bravurně a míč zaplul přesně k levé tyči naší branky. Po tlačili jsme na srovnání,ale stále bez úspěchu. Soupeř hrál převážně centrované míče a nevznikalo tolik vážných šancí.

Bohužel, místo, aby došlo ke srovnání, opět se radoval soupeř. Po nedorozumnění v obraně utekl osamocený útočník a bez problémů zakončil.

My se ovšem nepoložili a zapnuli na plné obrátky. Brzy došlo ke snížený, kdy Erik Strejček, který střídal asi minutu před tím snížil. Po krásné přihrávce Honzi Kováře. Tlak neustával a vyplatilo se, z krásné standardní situace se trefil střele Martin Otýs a bylo srovnáno.

Na závěr jsme ještě mohli zápas vyhrát, ale Tomáš Nachtman zazmatkoval a míč do sítě "nedostal".