TJ Sokol Malesice - FK Svéradice 3:1

Do prvního barážového utkání jsme doma nastoupili s velkou podporou fanoušků a odhodláním Svéradice doma porazit. Věděli jsme, že se prezentují tvrdou hrou a dlouhými balony za obranu, proto jsme chtěli určovat tempo zápasu od začátku my.

Chytili jsme start zápasu a drželi balon na svých kopačkách. V 19.minutě se po krásném zatažení dostal do vápna Honza Havelka, který výborně nahrál před branku Jirkovi Svobodovi a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil. 1:0 Pokračovali jsme naší hrou a soupeře nepouštěli do vyložených šancí. To se nám povedlo zúročit i podruhé když si Honza Havelka zpracoval za vápnem balon, obešel jednoho protihráče a přesnou střelou na přední tyč překonal gólmana Svéradic. 2:0 Do konce poločasu jsme se i přes pár šancí bohužel potřetí prosadit nedokázali a tak se šlo do kabin za stavu 2:0.

Vstup do druhé půle nám vyšel až pohádkově. Hned ve 46.minutě po dlouhém balonu Milana Legáta hlavou prodloužil Karel Schleis na Jirku Svobodu, který si našel balon mezi stopery a prosadil se i podruhé. 3:0 Po třetím gólu jsme trochu polevili, čehož soupeř využil a nalezl na nás. Když pak po sérii centrů po kontroverzních faulech došlo v malém vápně k zákroku našeho gólmana Dereka Faltuse, pískl rozhodčí penaltu. Z té v 65.minutě hosté snížili. 3:1 Po zbylých 25 minut jsme měli ještě několik více než ložených šancí, ale bohužel se nám přidat další gól nepodařilo.

 

Do Svéradic tedy pojedeme s vedením 3:1 a věříme, že tuto výhodu proměníme ve vytoužený postup. Děkujeme všem fanouškům za výbornou podporu a zveme je s námi na sobotní výjezd do Svéradic, kde hrajeme od 18:00.
MALESICE LET’S GO!