TJ Sokol Kozolupy - TJ Sokol Malesice 2:1 (1:0)

Tak a naše trápení pokračuje. Tentokrát v derby v Kozolupech.

Po fiasku minulý týden jsme udělali vetší změny v obraně a řekli si několik taktických věcí, jak to hrát a jak k zápasu přistoupit. Začátek zápasu byl z naší strany trochu nervózní a až moc se kombinovalo v zadních řadách, ale od 10. minuty to byl náš fotbal a tohle je přesně ta hra, kterou se chceme prezentovat. po zemi, přihrávky na krátko, kombinace a trpělivost. Bohužel se stále pokračuje ve velkém spalování šancí a zároveň dostáváme strašné "haluze".

První poločas jsme Kozolupy prakticky k ničemu nepustili a kontrolovali hru. Bylo to super a o přestávce jsme si potvrdili, že tohle je ta cesta. Kozolupy pouze vezmou míč a kopnou jej na Čecha, který byl prakticky vymazaný Tomášem Václavíkem.

Prvních 10 minut druhého poločasu jsme ještě hráli dobře, ale poté došlo ke sporní situaci, kdy právě zmiňovaný Čech skóroval, ale gól nebyl uznán z důvodu postavení mimo hru (situace byla sporná a velmi vyhrovená, dá se říct, že to pokazilo celý zápas). Dlouho se to na hřišti hádalo a když se začalo hrát, Kozolupské to nakoplo a nás paradoxně utlumilo. V ten moment na nás soupeř nalétl a byla otázka času, kdy přijde trest. Ten přišel v 62. minutě, kdy jsme nedokázali včas zastavit pronikajícího Čecha a podařilo se to až za cenu faulu před velkým vápnem. Samotný faulovaný hráč se postavil k trestnému kopu. Střela byla velmi špatně kopnuta, ale nějakým záhadným způsobem to prolétlo zdí a od nohy jednoho z obránců se to odrazilo do protipohybu brankáře a zapadlo hned vedle tyče. Druhý gól snad ani nebudu komentovat, jasný faul na golmana Homolku, kdy mu vypadl míč z rukou a do prázné branky tak zapadl vítězný gól pro domácí.

Upřímně chci říci, že Kozolupy jsou bojovný tým, makají, jezdí po pradeli, ale ten jejich fotbal je opravdu nefotbal a druhé místo v tabulce je něco, čemu nerozumím. Ale i tak soupeřům gratulujeme.

TJ Sokol Kozolupy