TJ Město Zbiroh - TJ Sokol Malesice 1:0

Zbiroh. Soupeř, který nevyniká hezkou hrou ani a čistými zákroky. Půda která spíše připomíná louku než hřiště. Občas z kopce, občas do kopce, tu tráva vysoká, tu žádná.

Jak už je naším ne příliš dobrým zvykem, nezačali jsme dobře a prvních 10 minut se hledali. Soupeř nám svými nakopávanými balony ovšem ani nedal moc šancí si balon na zemi osahat a tak jsme se později začali dostávat k naší hře. Až na pár našich neproměněných šancí a surových zákroků soupeře se první poločas nic podstatného nestalo. 0:0

Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou v sestavě a několika šrámy. V 56.minutě soupeř nakopl po našem faulu balon do našeho velkého vápna, kde přišlo prodloužení hlavou a na zadní tyči už uklízel hráč soupeře do odkryté branky 1:0. Poté následovala snaha z naší strany zápas otočit, ale soupeř a bohužel i štěstí byli proti. Zápas jsme tedy prohráli 1:0 a ze Zbirohu odjíždíme pokopaní a bez bodu.

 

Příští týden nás čeká Raková, kde by mělo být jak hřiště tak soupeř v mnohem lepším stavu a tak budeme chtít opět bodovat.
MALESICE LET’S GO!