Sokol Radnice - TJ Sokol Malesice - 0:3

Do zápasu jsme šli s velkým respektem, jelikož s tímto soupeřem máme špatnou bilanci. Jak zahlásil jednou náš spoluhráč Honza Mrvka: "V Radnicích se nevyhrává" a od té doby jsme to měli v hlavách. Ale do zápasu šlo s námi i velké odhodlání a to se nakonec ukázalo jako klíčové.

První poločas se dá rozdělit do dvou částí. Tu první jsme byli lepší, Radnické nepouštěli moc do šancí a sami hrozili z pohledných akcí, ovšem druhá dvacetiminutovka patřila soupeři, kdy nás přehráli, naštěstí bez brankové nadílky. Negativní v prvním poločase ovšem bylo, že domácí hráli opravdu tvrdě a dost často za hranicí fair play a rozhodčí to buď přehlíželi nebo nedali jedinou žlutou kartu. Nedalo se to moc pochopit, jelikož našeho Jirku Svobodu sestřelili kolikrát likvidačním zákrokem. Hlavně levý obránce domácích hrál, jak kdyby mu v hlavě přeskočilo. Nicméně, do kabin se šlo za nerozhodného výsledku 0:0.

Trenér nám řekl některé své postřehy a i my se domluvili, jak postupovat a jak hrát, přeci jen se bezhlavě vrhat do útoku nešlo. Druhý poločas začal, ale po 10ti minutách hry jako by Radničtí úplně odpadli. Najednou nebyli schopni si dát přihrávku na 2 metry a my přebrali otěže zápasu. Šance střídala šanci, jedna krásná akce za druhou, ale jak je u nás zvykem, bez gólové oslavy. Z jedné pěkné akce následoval roh a Tomáš Nachtman otevřel skóre - 0:1. To nás ještě víc nakoplo a soupeře jsme doslova válcovali, během dalších deseti minut jsme přidali další 2 góly a stav 0:3 byl uklidňující. Ke konci se ještě domácí pokusili o závěrečný tlak, ale jistá obranná hra celého týmu a dobré zákroky golmana Šoltýse jim nedala příležitost s finálním stavem cokoli udělat.

Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit, odvážíme 3 důležité body.