Příkosice - Malesice 1:4 (1:1)

Tentokrát nás čekal zápas se čtvrtým týmem tabulky a dalo se říci, že to byl souboj o 6 bodů, jelikož náš sok z Rokycanska byl za námi o 4 body. V sobotu jsme sledovali zápasy našich tabulkových sousedů Bukovce a ten opět potvrdil skvělou formu a převálcoval Nýřany na jejich hřišti 9:4. Takže, abychom s nimi udrželi krok, výhra byla velmi důležitá.

První poločas jsme začali aktivně a ihned si vypracovali několik slibných příležitostí. Důrazně se probíjel Dejv, bohužel ani levou a následně ani pravou nohou gólmana hostí nepřekonal. Podobně dopadl i samostatný únik Jirky a střela Martina i Milánka. Převaha z naší strany byla, ovšem bez efektu a tak přišlo potrestání domácích. Po dvou šťastných odrazech a pěkné kličce naší obrané dvojici Standovi a Ponďovi zakončil útočník domácích pomalou střelou k tyči. Nenechali jsme se naštěstí zaskočit a opět se do soupeře obuli. Krásně se uvolnil Ondra i Dejv, ale obě pohledné akce zastavilo nesprávné zvednutí praporku od domácího pomezního. Hosté hrozili dlouhými balony po křídlech, ale naštěstí jsme je dokázali odrážet a nedovolili navýšit brankový rozdíl. 10 minut před koncem poločasu přišel ke slovu náš nejlepší střelec Martin a tentokrát se již nemýlil, chytrou střelou k tyči dal zápasu opět nerozhodné skóre. Pár minut před koncem poločasu se ještě zaskvěl Brousek, když po centru domácích protáhl ruku mezi našimi obránci a vyrazil balon k našemu hráči, který balon uklidil do bezpečí.

O poločase bylo v šatně opět trochu dusno, ale asi nás to pořádně heclo a v druhém poločase jsme již drželi otěže hry ve svých rukách. Krásnou střelou levou nohou nás poslal do vedení Číča a potvrdil tak střeleckou z minulého zápasu. Hosté hrozili rychlými a důraznými hráči po stranách, ale taktickou a společnou hrou jsme skvěle bránili a i Brousek předváděl perfektní zákroky. V polovině druhého poločasu si zpracoval nakopnutý míč Ponďa, rozehrál na Milánka a ten krásnou přihrávkou našel Martina. A jak je u našeho ostrostřelce zvykem, podíval se na mírně vykročeného brankáře a perfektním lobem do protějšího rohu branky dal klid na hostující kopačky. Příkosickým pomalu docházela šťáva a my si hru pomalu přizpůsobili našemu tempu. Jirka svými kličkami motal domácí obraně hlavu a jedním ze svých úniků a precizní nahrávkou našel nabíhajícího Hofiho a ten střelou do prázdné brány stanovil konečné skóre na 4:1 pro borce z Malesic.

Jediná škoda, že nebyla sobota, to bychom výhru opět kvalitně oslavili J. Kluci, super výkon a jedeme dááál…..    

 Příkosice - Malesice