Plasy - Malesice 3:1 (1:0)

Jak jen začít....možná takhle: Proč to mít jednoduché, když to může být složité? Ano, to je asi přesně ono. Místo, abychom si závěr sezony zahráli v klidu a zajistili si možnou baráž pár kol před koncem, tak ne, my raději prohrajeme v Plasích a rozhodovat se bude až v posledním zápase doma s týmem Nýřan.

Opět jsme odehráli 2 odlišné poločasy.

1. poločas: Začlo se trochu vlažně, ale přeci jen jsme měli prvních 10 minut mírnou převahu, bohužel, Plasy začaly postupně vystrkovat růžky v podobě brejků, které naši obranu občas zaskočili. Dá se říci, že fotbal nahoru dolů nebyl uplně divácky nezajímavý, ale liga mistrů to tedy asi také nebyla. Ono tomu tedy i náhrál fakt, že trávník byl hodně hustý a vysoký a jelikož nebylo pokropeno, míč se dost často sekal nebo přihrávky zpomaloval. No, ale jelikož naše potence vstřelit gól byla nulová, udeřily hosté :-( - 1:0. Krásné počasí a zápas s druhým týmem tabulky přilákal dost fanoušků.

2. poločas: Kdo zná našeho trenéra, asi mu je jasné, co se dělo o poločase v šatně. Dostali jsme tedy dobrou sprchu, ale zasloženě. Útok by netrefil bagr, kdyby střílel z metrové vzdálenosti, záloha běhala, ale také nic kloudného nevymyslela a obrana byla měkká jak tvaroh z místní farmy. No a po této sprše se šlo do druhého poločasu. A dá se říci, že to pomohlo, přebrali jsme otěže zápasu a začali domácí přehrávat. Bohužel, dost často jsme končili na obranném valu a nebo to lítalo všude kolem jen né do branky. A tak přišlo zase to, co nikdo z nás nechtěl....2.0 z protiakce.
Jiskřičku naděje ještě vykřesal Nachty, který se krásně trefil z dálky. Bohužel, nestačilo to a opět z jedné nenápadné akce omácích si vítězství postili definitivně.

No, škoda, ale odjíždělo s s hlavou nahoře, protože výkon v druhém poločasu byl velmi dobrý a zvedlo nám to náladu. S pár místním jsme si dali panáka na rozločenou a vyrazili domů......