Nýřany - Malesice 1:3 (0:1) - půlmistr!!!

I když byl závěr podzimu náročný a bojovalo se do posledního zápasu, zvládli jsme to a můžeme oslavit půlmistra 1.B třídy.

A jak se to nakonec urodilo? Po menším fiasku s Plasy jsme se celou sobotu hecovali na společném chatu a jinak tomu nebylo ani hodinu před zápasem v Nýřanech. Dobrá nálada, odhodlání a chuť po výhře byla znát. Nepodcenili jsme ani roztrénování, jako minulý týden a s vervou jsme vtrhli na trávník. Prvních 15 minut jsme soupeře zamkli na jeho polovině a útok střídal útok. Bohužel, změnu skóre to nepřineslo. Jenže, došlo k neodpískanému faulu v e středu hřiště a soupeř šel do přečíslení. Naštěstí jsme se ubránili, ale jako by nás to opět zlomilo, začali jsme se soustředit na vše ostatní, jen ne na hru a každá druhá nahrávka byla nepřesná a zbytečně nás to stálo nejen síly, ale i herní pohodu. Sice se nám podařilo vstřelit vedoucí branku po krásné přihrávce Dejva a zakončení našeho nejlepšího střelce Martina, ale předváděná hra byla zase děsná.

V poločasové pauze lítaly v kabině trochu blesky. Kouč nám ukázal, že máme prostě držet hubu a poslechnout si pár názorů z lavice. Bouchnul dveřmi a dvouminutové ticho, které následovalo, bylo příčinou, že jsme se nad tím zamysleli a naštěstí to bylo na hřišti znát.

Druhý poločas byl již v naší režii. Fotbal se zlepšil a řada pohledných akcí musela zvednout náladu našich věrných fanoušků. Sice jsme se nevyvarovali chybám, ale již jsme byli dominujícím mužstvem a došli si tak výsledným 3 bodům do tabulky pravdy. Díky 2 pěkným trefám Žíťase, který se probral z mírného útlumu, rozhodly.

Co to znamená?

Jsme půlmistři!!!!

 

Ale pozor!!! Znamená to i to, že se musíme dát dohromady, hlavně po psychické stránce, ještě pár kol a vše mohlo být jinak. Přípravu vezmeme na 110%, budeme makat, běhat, občas i chlastat a na jaře se zase představíme v plné polní…….  

Sokol Malesice