Mýto B - Malesice 2:8 (1:4)

Euforie pokračuje a naše šňůra nekončí, další skalp si vezeme z Mýta, kde místní kopáči utrpěli debakl v podobě osmi branek. Věřím, že pokud budeme přistupovat zodpovědně, mohli bychom oslavit již příští zápas půlmistra.

Povedl se nám začátek zápasu a již ve 20. minutě byl výsledek 0:3, nejprve si poradil s obranou Jirka a uklidil levačkou míč za brankářova záda, druhý gól byl po důrazu a bojovnosti, Milánek se nevzdal a i zdánlivě ztracený balón se štěstím dopravil do „vinglu“. Po sedmi minutách přišla další trefa, Číča se uvolnil a místo střeli zvolil chytrou přihrávku na volného Dejva a ten se nemýlil. Mýto se ale nevzdávalo a hrálo kombinační fotbal. Ve středu hřiště nás přečíslovali a dostali se tak k několika dobrým šancím. Velká škoda byla, že prakticky nejmenší šance skončila brankou. Útočník domácích se uvolnil a přízemní střelu Brousek podcenil a po skrumáži doputoval za lajnu - 1:3. Naštěstí jsme se z menšího tlaku vymanili a krásnou sehrávkou opět navýšili na 1:4. Číča opět skvělou nahrávkou našel Martina a ten nekompromisně zavěsil. V poločase jsme si přeci jen vyříkali několik chyb, které být nemuseli a s nadšením nastoupili do druhé půle.

Zima byla nepříjemná a s mírným deštěm byl terén opravdu těžký. Ale jak se říká, pro oba týmy stejný J. Bohužel, nedůraz a odražený balon znamenal druhý gól v naší síti. To nás probudilo a zbytek zápasu se již odehrával v naší režii, jeden útok za druhým avizoval, že odsud musíme odvážet 3 body. Žíťas nádherně zatáhl míč po křídle, obránce ztrapnil, gólmana zesměšnil a Jiříka potěšil, ten sám před brankou opět navýšil skóre. Trefil se ještě 2x Martin, kdy jeden z gólů opravdu stojí za zmínku. Ve středovém kruhu zvedl hlavu, uviděl, že brankář stojí hodně vepředu a lobem ze 40ti metrů pod víko korunoval svůj skvělý výkon a stanovil svůj nástřel na 4 smrtící branky v zápase.

Chceme poděkovat i skvělým fanouškům, kteří celý zápas fandili a povzbuzovali a byli, dá se říci, dvanáctým hráčem v poli.