TJ Sokol Město Touškov - TJ Sokol Malesice 0:2

Třetí utkání jarní části nás hostil Touškov. Tým, který se prezentuje slušným fotbalem a kombinační hrou.

Pokud jsme minulý týden zmiňovali aprílové počasí, tak tenhle to platilo dvojnásob. Těsně před výkopem začalo hustě pršet až sněžit se silným větrem a po deseti minutách zápasu už opět svítilo slunce. Jako kdyby nás ale tahle přeháňka zabrzdila a my se prvních dvacet minut zápasu na hřišti hledali a tempo určoval spíše soupeř. Když jsme poté “rozmrzli”, začali jsme přebírat otěže zápasu my. Mokré Touškovské letiště nám začalo vyhovovat a krásně na něm fungovaly naše kombinace. Do slibnějších šancí jsme se začali však dostávat až kolem 30.minuty a největší šance prvního poločasu přišla až na jeho samotném konci. Na křídle hrající Ondra Žítek doběhl jemu adresovanou kolmici a řítil se na branku. Dobře vyběhnuvší gólman domácích však jeho střelu nohou vyrazil a nám se ani po dorážce nepodařilo skórovat. Do šaten se šlo tedy za stavu 0:0.

Do druhé půle jsme výborně vlítli a nahecovaní z povedeného konce té první na nic nečekali. Byli jsme trpěliví a tak jsme se v 60.minutě po faulu ve vápně na Honzu Havelku dočkali penalty. K té se postavila naše penaltová modla a opora Milan Legát a jako (téměř) vždy se nemýlil. 0:1 Gól nám však nestačil a my pokračovali v tlaku. Za ten jsme byli odměněni i podruhé a to v 68.minutě, kdy se s trochou štěstí prosadilo naše netradiční křídlo Ondra Žítek. 0:2 I po druhém gólu jsme nepřestali hrát a i přes několik šancí, ne-li loženek, jsme další gól nepřidali a tak jsme vyloupili Město Touškov a poprvé na jaře bodovali naplno za 3 body!

 

 

Příští týden hostíme v neděli 17.4. v 16:00 Všeruby, kterým budeme doma chtít vrátit podzimní porážku 4:0. Tak přijďte fandit!
MALESICE LET’S GO!