TJ Sokol Malesice - SK Všeruby 2:0

V neděli odpoledne jsme na domácí půdě přivítali Všeruby. Tým, od kterého jsme museli na podzim zkousnout prohru 4:0.

Do zápasu jsme určitě nevstoupili tak, jak jsme si řekli, aby se neopakoval výsledek ze Všerub, spíše naopak. Ani Všeruby však nesršeli chtíčem nás nikterak překvapit a tak se začátek prvního poločasu nesl spíše v neutrálním duchu. S přibývajícími minutami jsme se dostávali častěji dopředu, ale jedinou velkou šanci po střele Milana Legáta vytěsnil gólman hostí na tyč a ven. První poločas tedy i přes naši lehkou převahu skončil 0:0.

Nástup do druhé půle se nám povedl o poznání lépe. Soupeře jsme ihned zatlačili na vlastní polovinu a rozjížděli jeden útok za druhým. Když pak v 52.minutě po faulu rozehrával Karel Schleis přímý kop ze zajímavé pozice, mohli jsme se konečně radovat. Naše malesická legenda Tomáš Nachtmann si krásně seběhl na přední tyč balon na několik pokusů dostal do sítě! 1:0 V tlaku jsme pokračovali, ale po neproměněných šancích se musel v 65.minutě Ondra Žítek utrhnout a po zisku míče na půlce rozbalit únik, na jehož konci dotlačil balon až branky soupeře. 2:0 Po zbytek zápasu soupeř odpadal fyzicky a my i přes nespočet šancí nebyli schopni skóre zvýšit. Naštěstí nás to mrzet nemusí a připisujeme si další důležité 3 body, díky kterým jsme se vyhoupli na 2.místo tabulky!

 

 

Příští sobotu 23.4. jedeme bojovat do Zbirohu, kde budeme chtít od 15:00 navázat na poslední dva zápasy a bodovat opět naplno.
MALESICE LET’S GO!