Malesice - Třemošná 3:1 (2:1)

Po nevydařeném zápase v Bukovci bylo důležité, abychom se opět doma chytli plným ziskem bodů. Ve čtvrtek jsme na tréninku otestovali nové balony a volba jejich koupě byla dobrá, lítají jako fík. I nekopové vypadají, že umějí střílet J.

Začátek zápasu bylo trochu opatrný, ale dá se říct, že se hrálo hned od začátku nahoru dolů. Třemošná hrála hodně dlouhé nakopávané míče a naší obraně to chvíli dělalo problémy. Prvních 15 minut se dost nepovedlo naší pravé straně, ale od 20. minuty jsme lehce převzali iniciativu a díky krásné akci jsme se dostali do vedení. Bohužel, po odražené střele došlo k souboji ve vápně, kdy hostující útočník lehce spadl a sudí nařídil pokutový kop. Ten hosté proměnili a stav byl opět srovnaný. Naše akce ovšem pokračovali a z dalšího krásného úniku jsme se dostali zase na rozdíl jednoho gólu. Po pár minutách jsme mohli vedení zvýšit, ale krásnou Martinovu střelu z první reflexivně gólman zneškodnil.

O přestávce jsme se podpořili a hecovali a druhý poločas odstartovali poměrně dobrou hrou dopředu. Každopádně i hosté hrozili rychlými protiútoky, ale naštěstí bez vážnější šance. Ale ani my nedokázali dovézt akci až k zakončení a tak se vše odehrávalo mezi oběma vápny. V polovině poločasu se skóre přeci jen změnilo a díky bohu, v náš prospěch! Střídající David krásně vypíchl balón váhajícímu obránci a přečíslení 3 na jednoho vyřešil bezchybně Jirka…chladnokrevně uklidil míč do sítě.

Zbytek zápasu jsme se spíše bránili, jelikož Třemošná začala tlačit na pilu a my místo, aby kontrolovali hru, začali míč nakopávat a tak se dostali pod tlak. Naštěstí se stav na ukazateli již neměnil a my si zase po delší době zakřičeli vítězný pokřik.

Příští týden vyrážíme do Holoubkova, tak držme palce, ať dnešní výhru potvrdíme!!!    

vítězství proti Třemošné