Malesice - Plasy 1:1 (1:1)

Dnešní článek pojmu trochu jinak, než je zvykem, nechci popisovat herní pojetí po minutách, ale rozdělím do několika bloků k zamyšlení.

Blok první: Kluci, kdy naposledy jsme domácím fanouškům předvedli ten náš bojovný, kombinační a líbivý fotbal? Kdy jsme se porvali o vítězství s tou vervou jako dřív? Necháváme se uchlácholit sérií vítězství a po pravdě řečeno, nebýt několika šťastných momentů v předchozích zápasech, mohli jsme již několik proher zažít. Nastupujeme do zápasů jako mistři. Věřím, že dnešní zápas nám ukázal, že takto se o mistra nebojuje, že tímhle způsobem nás po pýše čeká pád a to rozhodně nechceme!!! V Nýřanech necháme na hřišti duši, budeme jezdit po prdeli, makat, rvát se o každý centimetr, aby se o náš dále psalo a mluvilo jako o senzaci 1.B třídy!!!!!!

Blok druhý: Plasy u nás zahráli pěkný a bojovný fotbal, řada herních individualit pěkně potrápilo naši obranu, ale na druhou stranu jsem snad nikdy nehrál proti ubrečenějšímu týmu. Naprosto každý hvizd rozhodčího bylo v jejích očích špatným posudkem a vždy řvali a dožadovali se vysvětlení. Kluci, na rovinu…tímhle totálně snižujete úroveň fotbalu, který předvádíte…

Blok třetí: V novinách jsme si dnes přečetli o nejlepší obraně v soutěži…..tak to jsme dnes opravdu nepotvrdili, protože jsme propadli snad v každém druhém souboji, dělalo nám problém i odkopnout míč do bezpečí. Takže, tohle zase zlepšíme…..

Blok čtvrtý: Neumíme bránit útočící obranu hostí, jak záloha, která si nestáhne správně útočníka, tak útok, který nechá stoperskou dvojici soupeře dojít až k našemu vápnu bez hlasitého varování…to samé, jakmile nebudeme táhnout za jeden provaz, nebudeme vyhrávat.

Blok pátý a finální zhodnocení: Pojďme do toho fotbalu dát zase srdíčko, sklopme hlavu a vstupujme do každého zápasu s tou pokorou, jako když přijeli Bukovští šejkové. Stylem, jako když v kabině před zápasem držíme kolem krku své sousedy, jako jeden duch, jako tým, který vyhrává hrou všech jejich členů, od fosforového výběrčího daní v bráně, až po sniperskou dvojici vpředu!

KLUCI, BOJUJME !!!!!

 tým