Barážová bitva začíná

Před 2 lety jsme "kopali" okresní soutěž a nikoho z nás by nenapadlo, že bychom za 2 roky mohli hrát o postup do 1. A třídy. Z okresu jsme postoupili opravdu ve velkém stylu s 15ti bodovým náskokem do 1.B třídy, ale jsme poslouchali, jak s tím "naším" fotbalem v ní nemůžeme uspět. Ale nám to bylo tak nějak jedno, věděli jsme, že to bude těžké, ale porveme se o úspěch s maximálním nasazením.

Po 1/2 roce účasti v 1.B třídě jsme si hezky oslavili půlmistra a vévodili tabulce celou zimu. Pro některé rejpali to bylo k nepochopení, jiní nás chválili a my sami byli nadšeni z toho, jak si ten fotbal, na sklonku kariéry mnohých z nás, užíváme. 

Jarní část byla horší, každý se na nás již připravil a nedarovali nám ani centimetr prostoru navíc. No, bylo více proher než v zimní části, ale uhájili jsme 2. místo, což znamená možnost si zahrát baráž o postup do vyšší soutěže!

Tvrdý los: I tak se to dá nazvat, jelikož z možných soupeřů (Křimice, Košutka, Mochtín) jsme vyfasovali právě naposledy zmiňovaného a tabulkově nejsilnějšího. Ovšem, pokud nedokážeme uhrát solidní zápas s kýmkoli druhé polovině tabulky 1.A třídy, tak tam prostě a jednoduše nemáme co dělat! Nyní je to tedy jen na nás a na naší chuti si ten postup vybojovat.

Podpora: Určitě budeme rádi zakaždého fanouška, který nás přijde alespoň na domácí půdu podpořit....

21.6. od 18 hodin sehrajeme zápas v Mochtíně

24.6. od 17 hodin se budeme rvát na domácím hřišti v Malesicích